O NAS

Brzozie Lubawskie jest usytuowane na drodze krajowej numer 15 pomiędzy Lubawą  a  Brodnicą. Dom Weselny Brzozie Lubawskie jest firmą rodzinną prowadzoną przez małżeństwo polsko - chorwackie.
    Główna Sala Weselna jest udekorowana w stylu tradycyjno - nowoczesnym, ma ponad 400m2 i może pomieścić do 250 Gości, klimatyzowana z pełnym nagłośnieniem oraz oświetleniem dyskotekowym. Parkiet taneczny jest wykonany z szlachetnego polskiego dębu. Posiadamy oryginalne okrągłe stoły oraz tradycyjne prostokątne z możliwością łączenia je w rózne kombinacje w zależności od potrzeb naszych gości.  
    Dla naszych małych przyjaciół znajduje się pokój zabaw oddzielony od głównej sali oknem oraz plac zabaw na zewnątrz.  Dla dzieci jest także przygotowana specjalna Karta Dań.
    Posiadamy 9 pokoi z łazienkami oraz jeden luksusowy apartament dla młodej pary, możemy umieścić w nich do 40 osób.
    Nasz Szef Kuchni łatwo łączy tradycjonalne Polskie oraz Chorwackie dania dodając smaki rożnych kuchni z całego świata. Nasi goście często chcąc urozmaić  swoje wesele zamawiają fontannę czekoladową lub flamberowane desery podawane bezpośrednio na sali przez Szefa Kuchni. Zaplecze kuchni jest zaprojektowane, aby przygotować dania bezpośrednio przed podaniem, wysokiej jakości świeże potrawy.
    Terminy  w naszym Domu Weselnym są rezerwowane z co najmniej rocznym wyprzedzeniem, natomiast w okresie od listopada do kwietnia oraz na przyjęcia w tygodniu oferujemy bardzo korzystne rabaty. Nasz Dom Weselny nie jest otwarty na co dzień więc nasi Goście mogą  poczuć się tu swobodnie. W naszym obiekcie organizujemy nie tylko przyjęcia weselne ale także  istnieje możliwość zorganizowania prywatnego spotkania typu urodziny, rocznice ślubu, przyjęcia pierwszo-komunijne, stypy,  bankiety, ogniska czy grille, oraz pokazy kulinarne.

Zapraszamy na Facebooka
Filmy